Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
Home » Aktualności
 
News
Poparcie dla Prezydenta  Email

Przewodniczący Piotr Duda występując w imieniu Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” podpisał z Prezydentem RP Andrzejem Dudą Umowę programową i udzielił mu poparcia w wyborach prezydenckich. Pełna treść porozumienia  jest dostępna tutaj.

 
Zniżki ubezpieczenia PZU dla członków "S"  Email

Przypominamy, że członkowie NSZZ „Solidarność”, posiadający legitymacje elektroniczne, mogą dzięki programowi Klub PZU Pomoc dla NSZZ Solidarność". Warunkiem przystąpienia do Klubu PZU Pomoc dla NSZZ Solidarność jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie: https://klubpzupomoc.pzu.pl/nszz-solidarnosc . Po aktywacji członkostwa w Klubie udostępniana jest karta uprawniającą do 10% zniżki przy zakupie wybranych ubezpieczeń. 

Po wypełnieniu formularza przystąpienia do Klubu PZU dla NSZZ Solidarność należy udać się do agenta PZU SA i przed zawarciem umowy ubezpieczenia podać numer PESEL lub numer otrzymanej karty. Po pozytywnej weryfikacji agent powinien udzielić zniżki.

Zniżka dotyczy wyłącznie umów z rocznym okresem ubezpieczenia. Właściciel karty musi występować w umowie jako ubezpieczony. Zniżka musi być zgodna z regulacjami dotyczącymi składki minimalnej. Z tytułu posiadania Karty PZU Pomoc przysługuje tylko jedna zniżka w ramach jednej umowy ubezpieczenia.

Zniżka przysługuje na następujące ubezpieczenia: PZU Auto: AC, OC, NNW, NNW Max; PZU Dom; PZU NNW; PZU Gospodarstwo Rolne: Obowiązkowe ubezpieczenie budynków, OC Rolnika, Mienie ruchome, NNW Rolnika; Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej osób fizycznych w życiu prywatnym, a także Ubezpieczenie PZU Bezpieczny Rowerzysta.

 
Solidarność a Tarcza 3.0  Email

Dzięki szybkiej reakcji "Solidarności" negatywne antyzwiązkowe zapisy w tarczy antykryzysowej 3.0. zostały przez rząd usunięte. O szczegółach opowiada w rozmowie z Tygodnikiem Solidarność Przewodniczący KK Piotr Duda. 

 
COVID-19  Email
W tym trudnym czasie warto wiedzieć możliwie dużo o tym co wiąże się z panującą pandemią. Polecamy zapoznanie się z artykułami dotyczącymi "Tarczy antykryzysowej" oraz standardów pracy w czasie epidemii.
 
Apel Przewodniczącego P. Dudy  Email
Przewodniczący Piotr Duda w związku z pandemią koronawirusa zwrócił się z apelem do członków NSZZ "Solidarność"
 
Strona 1 z 11